Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Opcje przeglądania
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Promocje
LEGO 4565 Freight and Crane Railway [Train: 9V] | pociąg
LEGO 4565 Freight and Crane Railway [Train: 9V] | pociąg

1 099,99 zł

Cena regularna: 1 199,99 zł

szt.
LEGO 6278 Enchanted Island [Pirates I: Islanders] | piraci wyspiarze wyspa dżungla jungle Król Kahuka
LEGO 6278 Enchanted Island [Pirates I: Islanders] | piraci wyspiarze wyspa dżungla jungle Król Kahuka

1 049,99 zł

Cena regularna: 1 099,99 zł

LEGO 6273 Rock Island Refuge [Pirates: Pirates I] z instrukcją | piraci wyspa tratwa
LEGO 6273 Rock Island Refuge [Pirates: Pirates I] z instrukcją | piraci wyspa tratwa

1 099,99 zł

Cena regularna: 1 199,99 zł

szt.
LEGO 4549 Container Double Stack [Train: 9V] | city miasto pociąg kontenerowiec
LEGO 4549 Container Double Stack [Train: 9V] | city miasto pociąg kontenerowiec

799,99 zł

Cena regularna: 999,99 zł

szt.
LEGO 5875 Hospital Ward [Belville: Hospital] | szpital Barbie paradisa
LEGO 5875 Hospital Ward [Belville: Hospital] | szpital Barbie paradisa

269,99 zł

Cena regularna: 349,99 zł

szt.
LEGO 5521 Sea Jet [Model Team] | motorówka statek
LEGO 5521 Sea Jet [Model Team] | motorówka statek

249,99 zł

Cena regularna: 349,99 zł

szt.

Katalogi polskie

LEGO Katalog [2000] [PL] polski

LEGO Katalog [2000] [PL] polski
LEGO Katalog [2000] [PL] polski

LEGO Katalog [2000] [PL]

Rok druku: 2000

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: kompletny, okładka stan dobry z niewielkimi zagnieceniami, w środku stan bardzo dobry bez uszkodzeń

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

59,99 zł

  • nowość

LEGO Katalog [1998] [PL] polski

LEGO Katalog [1998] [PL] polski
LEGO Katalog [1998] [PL] polski

LEGO Katalog [1998] [PL]

Rok druku: 1998

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: kompletny - poza wycięciami małych fragmentów na stronach 39, 41, 43, okładka w bardzo dobrym stanie, w środku poza wycięciami stan bardzo dobry

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

49,99 zł

  • nowość

LEGO Katalog [1997] [PL] polski - niekompletny

LEGO Katalog [1997] [PL] polski - niekompletny
LEGO Katalog [1997] [PL] polski - niekompletny

LEGO Katalog [1997] [PL]

Rok druku: 1997

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: niekompletny - brak stron 3-10 (Duplo), 35-36 (wycięta połowa), wycięty niewielki fragment na stronie 44, 47-54 (m.in. Aquazone, Space, Technic), jest okładka, w środku poza brakami stan bardzo dobry

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.
  • nowość

LEGO Katalog [1996] [PL] polski

LEGO Katalog [1996] [PL] polski
LEGO Katalog [1996] [PL] polski

LEGO Katalog [1996] [PL]

Rok druku: 1996

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: kompletny, stan bardzo dobry, niewielkie zagniecenia, w środku stan bardzo dobry bez uszkodzeń

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

69,99 zł

  • nowość

LEGO Katalog [1995] [PL] polski

LEGO Katalog [1995] [PL] polski
LEGO Katalog [1995] [PL] polski

LEGO Katalog [1995] [PL]

Rok druku: 1995

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: kompletny - poza niewielkimi wycięciami na stronach 7 (Duplo), 47 (Model Team/Technic), 56 (tylna okładka), poza tym stan bardzo dobry bez zniszczeń

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

49,99 zł

  • nowość

LEGO Katalog [1994] [PL] polski - bez okładki

LEGO Katalog [1994] [PL] polski - bez okładki
LEGO Katalog [1994] [PL] polski - bez okładki

LEGO Katalog [1994] [PL]

Rok druku: 1994

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: niekompletny - brak okładki i kolejnych stron (są strony 9-48, czyli brak zestawów głównie Duplo i Technic), w środku stan bardzo dobry bez zniszczeń

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.
  • nowość

LEGO Katalog [1993] [PL] polski - bez okładki

LEGO Katalog [1993] [PL] polski - bez okładki
LEGO Katalog [1993] [PL] polski - bez okładki

LEGO Katalog [1993] [PL]

Rok druku: 1993

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: niekompletny - brak okładki i kolejnych stron (są strony 9-40, czyli brak zestawów głównie Duplo i Technic), w środku stan bardzo dobry bez zniszczeń

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.
  • nowość

LEGO Katalog [2001 styczeń-czerwiec] [PL] polski

LEGO Katalog [2001 styczeń-czerwiec] [PL] polski
LEGO Katalog [2001 styczeń-czerwiec] [PL] polski

LEGO Katalog [2001 styczeń-czerwiec] [PL]

Rok druku: 2001

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: kompletny, okładka stan średni - niewielkie wydarcie na froncie, zagniecenia, pomazana z tyłu, niewielkie rozdarcia przy spinaczach, w środku stan dobry bez zniszczeń

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

59,99 zł

LEGO Katalog [2000] [PL] polski - niekompletny

LEGO Katalog [2000] [PL] polski - niekompletny
LEGO Katalog [2000] [PL] polski - niekompletny

LEGO Katalog [2000] [PL]

Rok druku: 2000

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: niekompletny - brak stron 25-38 oraz 43-59, środkowe strony luźne, okładka stan średni - wygnieciona z małymi rozdarciami, w środku stan dobry bez zniszczeń (poza brakującymi stronami)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

LEGO Katalog [1999] [PL] polski

LEGO Katalog [1999] [PL] polski
LEGO Katalog [1999] [PL] polski

LEGO Katalog [1999] [PL]

Rok druku: 1999

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: kompletny, okładka stan dobry, niewielkie zagniecenia i małe rozdarcie przy spinaczach, w środku stan bardzo dobry bez zniszczeń

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

69,99 zł

LEGO Katalog [1996] [DE] niemiecki - bez okładki

LEGO Katalog [1996] [DE] niemiecki - bez okładki
LEGO Katalog [1996] [DE] niemiecki - bez okładki

LEGO Katalog [1996] [DE] - BEZ OKŁADKI

Rok druku: 1996

Język: niemiecki

Format: ok. 22x20 cm

Stan: NIEKOMPLETNY - brak okładki oraz stron 27-30, poza tym niepomazany, nieco wygnieciony

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

szt.

LEGO Katalog [2020 czerwiec-grudzień] [PL] polski

LEGO Katalog [2020 czerwiec-grudzień] [PL] polski
LEGO Katalog [2020 czerwiec-grudzień] [PL] polski

LEGO Katalog [2020 czerwiec-grudzień] [PL]

Rok druku: 2020

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: kompletny, bardzo dobry, bez zniszczeń

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

LEGO Katalog [2023 lipiec-grudzień] [PL] polski b.dobry stan!

LEGO Katalog [2023 lipiec-grudzień] [PL] polski b.dobry stan!
LEGO Katalog [2023 lipiec-grudzień] [PL] polski b.dobry stan!

LEGO Katalog [2023 lipiec-grudzień] [PL]

Rok druku: 2023

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: kompletny, bardzo dobry, bez zniszczeń, bez zarzutu

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

szt.

LEGO Katalog [2000] [PL] polski

LEGO Katalog [2000] [PL] polski
LEGO Katalog [2000] [PL] polski

LEGO Katalog [2000] [PL]

Rok druku: 2000

Język: polski

Format: ok. 22x20 cm

Stan: prawie kompletny - brakuje ostatniej strony (tylna okładka), na stronie 39-40 jest wycięty spory fragment, front okładki dość wygnieciony i przyklejony na taśmie, kilka stron w środku na niewielkie przedarcia

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

39,99 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl